درمانگاه دیابت

رئیس بخش: دکتر فریبا فیروزکوهی (پزشک عمومی که دوره ویژه دیابت را گذرانده است)

مسئول بخش: پریا ترکمنی (کارشناس تغذیه)

درمانگاه جامع دیابت دزفول از سال 79 کار خود را در درمانگاه شاهرکن الدین آغاز نمود. همزمان با تاسیس و شروع بگار بیمارستان دکتر گنجویان درمانگاه دیابت نیز به بیمارستان منتقل گردید و به کار خود ادامه داد.

از جمله فعالیت‌های این درمانگاه پذیرش سرپایی و تشکیل پرونده برای بیماران دیابتی دزفول و حومه است. اساس کار این درمانگاه، ویزیت مداوم بیماران توسط پزشک و آموزش‌های فردی و گروهی توسط کادر مجرب پرستاری و کارشناسان تغذیه در زمینه مسائل درمانی، دارو، تزریق انسولین، استفاده از دستگاه گلوکومتر، مراقبت از پاها، تغذیه و رژیم درمانی، داروهای گیاهی و ... در نهایت کنترل قند خون به منظور جلوگیری از عوارض بعدی می‌باشد.

تا کنون چندین دوره اردوهای تفریحی آموزشی برای بیماران دیابتی عضو برگزار شده تا روش‌های صحیح زندگی سالم را بیشتر تجربه کنند. علاوه بر آن همه ساله 23 آبان ماه مصادف با روز جهانی دیابت مجموعه نشت‌هایی با حضور اعضا و مسئولین و متخصین این حوزه برگزار و مجلات و راه کارهای جدید جهت افزایش سطح آگاهی شرکت کنندگان توزیع می‌گردد.

نوبت دهی

بیماران محترم می‌توانند جهت اخذ نوبت در روزهای هفته با تلفن مستقیم درمانگاه هماهنگی لازم را بعمل آورند. ضمنا کارشناسان تغذیه همه روزه آماده انجام مشاوره‌های تغذیه و رژیم درمانی به صورت حضوری می‌باشند. 

پذیرش اینترنتی
اتوماسیون تردد
اتوماسیون تغذیه
سامانه خدمات الکترونیک
تحول سلامت
پست الکترونیک
سامانه آرشیو تصاویر پزشکی PACS
آمار بازدید
 بازدید امروز : 730
 کل بازدید : 2122579
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1

صفحه اصلی|ارتباط با ما|نقشه سایت

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای بیمارستان بزرگ دزفول (دکتر گنجویان) محفوظ می باشد
Copyright © 2016 .Ganjavian Hospital. All Rights Reserved