چاپ        ارسال به دوست

گردهمایی بهورزان دزفول

دکتر پریدار: بهداشت، عرصه مردان بی ادعاست.

به گزارش خبرنگار وب دا، بمناسبت روز بهورز با حضور دکتر یوسف پریدار رییس دانشگاه علوم پزشکی ، مهندس پاپی زاده نماینده  مردم در مجلس شورای اسلامی   و رضا پورآیین رئیس مرکز بهداشت دزفول، گردهمایی به همین مناسبت در سالن ایثار دزفول برگزار گردید.

 دکتر پریدار  درباره چگونگی تشکیل و توسعه شبکه های بهداشتی در جهان و ایران را ذکرنموده و اذعان داشتند که یکی از موفقیت آمیزترین برنامه های کشور از حیث اهداف از پیش تعیین شده طراحی و اجرای عرضه نظام خدمات بهداشتی درمانی بوده که سبب افزایش شاخصهای بهداشتی در کشور شده است که این مهم در سایه تلاشهای بهورزان میسر نمی شد.

ایشان در ادامه افزود: عرصه بهداشت، عرصه مردان بی ادعاست که بدون هیچ چشم داشتی در حال خدمت رسانی به مردم هستند. وی افزود: کنترل بیماریهای عفونی را مدیون بهورزان هستیم.

در ادامه مراسم مهندس پاپی زاده ضمن عرض تبریک بمناسبت روز بهورز گفتند: یکی از انتظارات ما بحث حقوق در نظام سلامت و بالاخص افزایش منطقی حقوق بهورزان در حوزه بهداشت میباشد.

ایشان همچنین از موافقت وزیر محترم بهداشت در جهت ساخت بزگترین بیمارستان شمال خوزستان به استعداد 400 تخت اشاره کردند.در ادامه نماینده بهورزان آقای محراب عبدالهی خواسته ها و انتظارات خود را بیان نمودند که توسط مهندس پورآیین پاسخ داده شد.در پایان مراسم به نفرات برتر بهورزان در آزمونهای فصلی جوایزی اهدا گردید. 

 


١٣:٢٧ - يکشنبه ١٩ مهر ١٣٩٤    /    شماره : ٣٠٥٧    /    تعداد نمایش : ٢٥٥٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: