چاپ        ارسال به دوست

در مراسم افتتاح پروژهای شهرستان شوش عنوان شد

دکتر پریدار:دولت یازدهم در جهت محرومیت زدایی عزم خود را جزم کرده است

در مراسم افتتاحیه و کلنگ زنی پروژهای بهداشتی و درمانی شهرستان شوش دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول طی سخنانی اظهار داشت جمهوری اسلامی ایران  و دولت یازدهم عزم خود را جزم کرده است تا در جهت محرومیت زدایی و رفع مشکلات  و موانعی که در راه ارتقای سلامت وجود دارد تمام تلاش خود را بکار گیرد.دکتر پریدار گفت:

 تامین سلامت،  حقوق اولیه مردم است و از وظایف حاکمیتی است. وی افزود: در شرایطی که نفت قیمت مناسبی ندارد. بر عکس در حوزه  بهداشت و درمان بیشتر کار شده است .دکتر پریدار گفت: یک پتانسیل قوی  در شهرستان شوش وجود دارد که  با مدیریت قوی و پرانگیزه  موانع را مرتفع می نماید تا به این دستاوردها برسیم .

در ادامه برنامه افتتاحیه مهندس رضا نجاتی فرماندار شهرستان شوش ضمن تبریم هفته دولت گفت: وظیفه نظام است که به این مردم که ولی نعمت ما هستند خدمت کند وی با اشاره به حجم انبوه پروژهای بهداشت و درمانی که در شهرستان شوش به بهره بداری رسیده است گفت: دولت در بخش سلامت کوتاهی نمی کند. مهندس نجاتی افتتاح 20 خانه بهداشت را طی یک سال کار بزرگی دانست و افزود:

انتظار داریم که بیمارستان 164 تختخوابی شهرستان شوش نیز مد نظر قرار بگیرد و در جهت راه اندازی آن پیگری جدی بعمل آید.گفتنی است در روز چهارشنبه معادل هشت میلیارد و ششصد و پنجاه میلیون تومان  پروژه شامل کلنگ زنی 6 مرکز بهداشتی درمانی که در مرکز بهداشتی درمانی خویس کلنگ آنها به زمین زده شد، افتتاح یک مرکز بهداشتی درمانی(مالک اشتر) و پایان عملیات 12 خانه بهداشت  که این مراسم در خانه بهداشت مالک اشتر صورت گرفت. گفتنی است در این مراسم دکتر محسن حاذقی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش گزارش کاملی از پروژهای مذکور ارایه کرد.

 


١١:٠٨ - پنج شنبه ٤ شهريور ١٣٩٥    /    شماره : ٣٩٩١    /    تعداد نمایش : ٢٣٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: